Zyrtare: Gjilani me katër mungesa ndaj Dukagjinit

Skuadra e Gjilanit sot luan ndaj Dukagjinit.

Dukagjini dhe Gjilani luajnë në stadiumin “18 qershori” me fillim nga ora 16:45 – në kuadër të xhiros së 26’të të Ipko Superligës së Kosovës, përcjell GazetaBlic.

Mezani ka zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për këtë sfidë – ku vërehet se ka katër mungesa të rëndësishme.

Progni, Veliu, Kqiku dhe Busic janë lojtarët që nuk do të luajnë fare në takimin e sotëm. Tre të parët kanë përmbushur numrin e kartonëve, ndërsa Busic është i dëmtuar.

Më poshtë keni listën e lojtarëve të ftuar:

%d bloggers like this: