Home / Show biz & lifestyle / Zaimina Vasjari rikthehet në muzikë dhe mahnit me pamjen (FOTO)

Zaimina Vasjari rikthehet në muzikë dhe mahnit me pamjen (FOTO)

Zaimina Vasjari ka entuziasmuar fansat me postimin e fundit. Këngëtarja ka bërë të ditur se do të rikthehet në muzikë pas 4 vitesh dhe ka zbuluar ‘look-un’ e saj.

Ajo është shfaqur me një kostum të verdhë që i shkon shumë me lëkurën e nxirë dhe ka marrë komplimente të shumta.

Nuk ka zbuluar më shumë detaje, por me siguri ky do të jetë një rikthim shumë i bujshëm.

FOTO:

data-full-width-responsive=”true”>

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami