Home / Lajme / Të shtëna në Matkë, përplasje mes dy grupeve (VIDEO)

Të shtëna në Matkë, përplasje mes dy grupeve (VIDEO)

Një përleshje mes dy grupeve ka ndodhur në Matkë të Shkupit para pak çasteve.

Një video është publikuar në rrjetet sociale shihen dy grupe që shtyhen dhe në atë rrëmujë dëgjohen edhe të shtëna, transmeton Zyrtare.net

Fatmirsisht nga kjo përleshje nuk ka të plagosur. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe detaje gjatë orëve në vijim./Zyrtare.net

[embedded content]

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami