Saimir Tahirit i ndodh incidenti i papritur pas përfundimit të seancës gjyqësore, gazetarët shkrihen së qeshuri me ish-ministrin (VIDEO)

Sot Gjykata e Posaçme shtyu për të premten gjyqin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Pas seancës ish-ministri u shfaq i qeshur për mediat dhe komentoni vendimin e sotëm të gjykatës.

Mirëpo teksa gazetarët e kishin rrethua për ta pyetur pas përfundimit të seancës, Tahirit i ndodhi një incident i papritur. Në një moment ai u pengua nga kabllot e televizioneve.

data-full-width-responsive=”true”>

“Edhe kjo na duhej”, – u shpreh ish-ministri. Ndërkohë të gjithë gazetarët qeshën.

VIDEO:data-full-width-responsive=”true”>

%d bloggers like this: