Home / Lajme / Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Do të jenë të paharrueshme këshillat e tua të vyera (FOTO)

Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Do të jenë të paharrueshme këshillat e tua të vyera (FOTO)

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes.

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan ai.

FOTO:

data-full-width-responsive=”true”>

data-full-width-responsive=”true”>

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami