Plasin llokumet në mes të emisionit, fejohet gazetarja shqiptare me kolegun që punojnë në të njëjtin TV (VIDEO)

Ndryshime dhe risi ne emisionin “ABC-ja e mëngjesit”. Së bashku me gazetarin Enkel Demi në prezantim do të jenë edhe kolegë të tjerë.

Ndërkohë diten e djeshme ne studion e emisionit janë ndarë edhe llokume.

Kjo, me rastin e fejesës së gazetares Glidona Daci. Këtë moment të gëzueshëm nga jeta personale ajo e ka ndarë me shikuesit dhe ka zgjedhur pikërisht gazetarin Enkel Demi ti japë llokumin të parit.

“Meqë jemi në emisionin e ri, sot për Enkel Demin kam sjellë llokumen e fejesës sepse me të kam nisur karrierën time”, – u shpreh gazetarja.

data-full-width-responsive=”true”>

Në fakt ne duam ti shkojmë surprizës së Glidonës deri në fund duke zbuluar një detaj tjetër fejesës së saj. Glidona është fejuar ditën e djeshme me një kolegun e saj në ABC News.

Gladiola u përshëndet nga gazetari Enkel Demi, me këngën e zonës së Shqipërisë së mesme “Osmon Aga”.

VIDEO:data-full-width-responsive=”true”>

Close Bitnami banner
Bitnami