Home / Show biz & lifestyle / Oriola Marashi ‘i tërheq veshin’ Eros Grezdës për statusin e tij (FOTO)

Oriola Marashi ‘i tërheq veshin’ Eros Grezdës për statusin e tij (FOTO)

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda kanë bërë prej pak kohësh publike lidhjen e tyre të dashurisë dhe në rrjete sociale s’kanë munguar pozat e ëmbla.

Së fundmi, ata kanë nisur pushimet së bashku duke na e bërë zili të gjithëve, teksa shijojnë detin e rrezet e diellit në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata kanë ndarë vazhdimisht në rrjete sociale poza nga pushimet, mirëpo foto e fundit e Erosit tërhoqi vëmendjen.

Kjo pasi në shkrimin e fotos, futbollisti harroi një detaj të rëndësishëm për të cilin ia tërhoqi vëmendjen Oriola.

“Vend fantastik për t’u relaksuar dhe për t’u stërvitur”, ishin fjalët e Erosit në postim.

data-full-width-responsive=”true”>

‘Dhe për t’u dashuruar”, shtoi modelja në foton e tij, duke ia bërë të gjithëve edhe njëherë të ditur se janë çift.

FOTO:

data-full-width-responsive=”true”>

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami