Nuk mori asnjë ilaç kundër koronavirusit! Shërohet aktori Florian Binaj

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi se aktori i njohur Florjan Binaj ishte infektuar me Covid-19. Mësohet se ditën e djshme ai ka bërë tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ.

data-full-width-responsive=”true”>

Aktori i ‘Portokallisë’ prej më shumë se dy javësh kishte rezultuar pozitiv me COVID-19, po nuk kishte asnjë simptomë.

Ai gjatë gjithë kësaj periudhe ka qëndruar në shtëpi dhe siç ka deklaruar dhe vetë nuk ka marrë asnjë ilaç kundër virusit.

data-full-width-responsive=”true”>

%d bloggers like this: