Home / Lajme / “Nuk ka kthim pas”, Ilir Demalia tregon se çfarë e pret kryeministrin Rama

“Nuk ka kthim pas”, Ilir Demalia tregon se çfarë e pret kryeministrin Rama

Ilir Demalia tha se kryeministri Rama do t’i shkojë deri në fund nismës së tij.

“Rama do t’i shkojë deri në fund kësaj, se për të krimi del me krim. Nuk ka kthim pas për Ramën, ai do të çmontohet dhe do të bjerë gjithë rilindja që e merr fuqinë nga mazhoranca absolute.

data-full-width-responsive=”true”>

Ndërkombëtarëve nuk u intereson shumë demokracia e brendshme, por më shumë stabiliteti në rajon. Por ndërkombëtarët të na japin një model në botë ku ekziston një parlament i tillë me kuorum”, tha Demalia për Ora News.

data-full-width-responsive=”true”>

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami