Home / Uncategorised / Messi e do shkarkimin e trajnerit Setien, ky është trajneri i tij i preferuar për ta drejtuar Barcelonën

Messi e do shkarkimin e trajnerit Setien, ky është trajneri i tij i preferuar për ta drejtuar Barcelonën

Marcelo Bielsa është njeriu që Lionel Messi dëshiron të marrë përsipër në Barcelona këtë verë, sipas The Sun.Bosi i Leeds është kandidati i favorizuar i yllit Argjentina për të zëvendësuar Quique Setien.

65-vjeçari sapo e ka rikthyer Leeds përsëri në Premier League pas fitores së titullit në Championship, por kontrata e tij skadon këtë muaj, transmeton GazetaBlic.

Messi do të preferonte që Barca të largonte trajnerin Quique Setien dhe të joshte bashkatdhetarin e tij në Camp Nou.

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami