Home / Lajme / Lutja e Ramës pas infektimit të Erion Velisë: Inshallah nuk më ka lënë stafetën

Lutja e Ramës pas infektimit të Erion Velisë: Inshallah nuk më ka lënë stafetën

Edi Rama ka reaguar për herë të parë pas infektimit të kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj dhe për këtë ka zgjdhur një thertore ne qytetin e Lezhës.

Gjatë inspektimi të një biznesi për therrjen e gjësë së gjallë me drejtoreshën e AZHBR, Frida Krifca, Edi Rama, pasi kërkoi nga punonjësit që të ruajnë distancën në ambientet e jashtme, kurse në ato të brendshme të mbajnë maska, foli edhe për infektimin e “Lali Erit”.

data-full-width-responsive=”true”>

“Distancë në ambientet e jashtme dhe maskat në ambientet e brendshme dhe jeni në rregull. Edhe Lali Erin në distancë e kam mbajtur, inshallah po e kalon lehtë ai dhe s’ma ka lënë mua stafetën”, – tha Rama brenda thertores që po inauguronte.

data-full-width-responsive=”true”>

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami