Home / Sport / LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë ish-kryetari dhe anëtari i bordit të KB Prishtinës

LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë ish-kryetari dhe anëtari i bordit të KB Prishtinës

Ka ndërruar jetë para pak çastesh ish-kryetari i klubit dhe anëtari aktual i bordit të KB Prishtinës, Veton Kajtazi.

Kështu ka njoftuar vetë klubi kryeqytetas përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, përcjell GazetaBlic.

Kajtazi, për më se tri dekada kontribuoi për klubin basketbollistik, derisa skuadra “bardhë e kaltër” e kujton me ëndje angazhimin e tij.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

Të dashur qytetarë të Prishtinës dhe adhurues të Klubit të Basketbollit Prishtina,Me dhembje të thellë ndajmë me ju…

Publiée par KB Prishtina sur Samedi 1 août 2020

/GazetaBlic/

03/31/2020 23:39

KB Prishtina fenomenale, reagon pas anulimit të sezonit: Titulli duhet të fitohet në parket, jo në tavolinë

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami