Home / Lajme / Hoti: Në emrin tim dhe Qeverisë së Kosovës shpreh ngushëllimet më të sinqerta për Kryeministrin Rama për vdekjen e nënës

Hoti: Në emrin tim dhe Qeverisë së Kosovës shpreh ngushëllimet më të sinqerta për Kryeministrin Rama për vdekjen e nënës

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, i ka shprehur ngushëllime Edi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës së tij, raporton Gazeta Blic.

“Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës u shpreh ngushëllimet më të sinqerta kryeministrit Rama, familjes dhe gjithë të afërmve për humbjen e njeriut të tyre të dashur” shkruan Hoti në Facebook.

Postimi i plotë:

Me dhimbje mora lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama! Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës u shpreh ngushëllimet më të sinqerta kryeministrit Rama, familjes dhe gjithë të afërmve për humbjen e njeriut të tyre të dashur. Qoftë i përjetshëm kujtimi për të!

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami