Çiljeta vendos të ndryshojë ‘look’ dhe kjo pamje i shkon shumë (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme kur bëhej fjalë për ndryshimet në ‘look’. Ajo është shfaqur gjithmonë ndryshe dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Edhe së fundmi, Çiljeta ka vendosur t’i stilojë ndryshe flokët e saj. Ajo ka bërë gërsheta të shumta, duke ndjekur trendin e verës. Duhet thënë se edhe ky ‘look’, ashtu si të tjerët, i shkon shumë këngëtares.

FOTO:

data-full-width-responsive=”true”>

data-full-width-responsive=”true”>

Close Bitnami banner
Bitnami