Besa Gaxheri thotë se ndihet keq për skandalet e Qeverisë Kurti

Besa Gaxherri nga radhët e LDK’së ka replikuar me deputetin Alban Hysenin e VV’së, ku ka thënë se nuk duhet të gëzohemi për skandalet që na ndodhin ne si Kosovë.

Gaxherri në Rubikon foli po ashtu edhe për dialogun, ku tha se tashmë është duke i ardhur fundi këtij dialogu dhe se nuk duhet të ketë dyshime tek SHBA’ja.

“Beso qe nuk um ka ardhë mirë që i kanë ndodhë ato skandale Qeverisë Kurti, unë nuk gëzona kur ka skandale siç gëzoheni ju, këtij dialogu i ka ardh fund, e dimë që na ka zgjatë shumë ky dialogu, a di çfarë shembulli keni qenë ju mos um shti me folë.”, tha ajo.

%d bloggers like this: