Home / Show biz & lifestyle / Armina Mevlani zbulon hapur sekretin, tregon ndryshimin më të fundit në trupin e saj

Armina Mevlani zbulon hapur sekretin, tregon ndryshimin më të fundit në trupin e saj

Blogerja Armina Mevlani në postimin e fundit në ‘Instastory’ ajo ka treguar se ka humbur 6 kilogramë që nga vera e vitit të kaluar.

“-6 kilogramë nga vera e kaluar. Sekreti është që nuk kam mbajtur dietë, por mungesa e kalorive dhe ushtrime kardio”, ka shkruar Mevlani krah postimit të saj.

data-full-width-responsive=”true”>

data-full-width-responsive=”true”>

Similar Posts

%d bloggers like this:
Close Bitnami banner
Bitnami